استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام به نقل از (ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام)

استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام به نقل از (ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام).


استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،تخفیف ویژه

ویدئو آموزشی درباره: استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پیش از لیگ بیست و سوم برای جلوگیری از جلوگیری از سوءاستفاده‌های سال‌های اخیر بازیکنان و مدیران برنامه از قراردادهای یک ساله،

ماده‌ای در دستورالعمل ناظر بر قراردادها تدوین کرد که به واسطه آن، باشگاه‌ها می‌توانند قراردادهای یک ساله را به طور خودکار تمدید کنند.

به نقل از ایسنا در ماده ۲۷ این دستورالعمل آمده است: "باشگاه این حق را دارد تا در صورت تمایل، قرارداد بازیکن را به صورت یک طرفه برای فصل بعد نیز تمدید نماید. مشروط بر این که تا تاریخ سی‌ام اردیبهشت سال بعد، تمایل کتبی خود را به بازیکن و سازمان لیگ اعلام کرده باشد و ۲۵ درصد نیز به قرارداد فصل بعد وی اضافه نمایند."

با این حال سازمان لیگ فوتبال باتوجه به طولانی شدن لیگ بیست و سوم به خاطر برگزاری جام ملت‌های آسیا، در نامه‌ای به تاریخ سی و یکم اردیبهشت به باشگاه‌ها اعلام کرد که تا یک هفته پس از پایان مسابقات توانایی استفاده از ماده ۲۷ دستورالعمل ناظر بر قراردادها را دارند. به عبارتی باشگاه‌های لیگ برتری تا تاریخ ۱۹ خرداد فرصت استفاده از این ماده را داشتند.

در همین راستا، یکی از باشگاه‌هایی که از این ماده برای تمدید قرارداد بازیکنانش استفاده کرده، استقلال بوده که در تاریخ ۱۷ خرداد با ارسال نامه‌ای اقدام به تمدید قرارداد یک ساله محمدحسین مرادمند کرده تا این بازیکن با افزایش ۲۵ درصدی قراردادش برای یک فصل دیگر در استقلال ماندنی شود. این اتفاق در حالی است که مرادمند مدعی شده بود که قراردادش با استقلال به پایان رسیده ولی راغب به تمدید قرارداد است.

257 251

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد استقلالی ها نگران نباشند؛ آقای ستاره قرارداد دارد - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام با کد تخفبف (hash-6696b11ba4c65) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .