حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام به نقل از (ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام)

حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام به نقل از (ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام).


حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،خرید

ویدئو آموزشی درباره: حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

این مقاله ممکن است به‌عنوان مقاله‌ای پیرامون یک شخص حقیقی که به گونه‌ای باورپذیر نشانگر اهمیت موضوع خود نیست، واجد شرایط معیارهای حذف سریع ویکی‌پدیا
باشد. دقت کنید که این معیار تنها بر مقاله‌هایی دربارهٔ خود افراد اعمال می‌شود، نه مقاله‌هایی پیرامون کتاب‌ها، آلبوم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، نرم‌افزارها و سایر آثار آن‌ها.. محس م۷ را ببینید.%5B%5B%D9%88%D9%BE%3A%D9%85%D8%AD%D8%B3%23%D9%85%DB%B7%7C%D9%85%DB%B7%5D%5D%3A+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C+%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86+%DB%8C%DA%A9+%D8%B4%D8%AE%D8%B5+%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%DB%8C+%DA%A9%D9%87+%5B%5B%D9%88%D9%BE%3A%D8%A7%D8%A8%D8%A7%7C%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%B4%DA%A9%D9%84%DB%8C+%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1+%D8%A7%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%AA+%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9+%D8%B1%D8%A7+%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86+%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%D9%87%D8%AF%5D%5Dم۷

اگر این مقاله واجد شرایط معیارهای حذف سریع نیست، یا این که قصد دارید اشکالات آن را برطرف کنید، لطفاً این اعلان را بردارید، اما این اعلان را نباید از صفحه‌هایی که خودتان ایجاد کرده‌اید حذف کنید. اگر خودتان این صفحه را ایجاد کرده‌اید و با دلیل ارائه‌شده برای حذف موافق نیستید، می‌توانید روی دکمهٔ زیر کلیک کنید و با قرار دادن پیامی توضیح دهید که چرا باور دارید این مقاله نباید حذف شود. همچنین می‌توانید به صفحهٔ بحث سر بزنید و ببینید که آیا پاسخی به پیام شما داده شده است یا خیر.

دقت کنید که اگر این مقاله به‌طور واضحی واجد شرایط حذف سریع باشد، یا توضیحات درج شده در صفحهٔ بحث کافی نباشند، این مقاله هر لحظه ممکن است حذف شود.

قابل توجه نگارندهٔ صفحه: شما هنوز صفحهٔ بحث این مقاله را ویرایش نکرده‌اید. اگر می‌خواهید با این حذف سریع مخالفت کنید، با کلیک بر روی دکمهٔ بالا این امکان را خواهید داشت تا پیامی در صفحهٔ بحث قرار دهید و توضیح دهید که چرا فکر می‌کنید این مقاله نباید حذف شود.
اگر پیش از این پیامی در صفحهٔ بحث قرار داده‌اید، اما این پیام همچنان به شما نمایش داده می‌شود، احتمالاً لازم است میانگیر صفحه را خالی کنید.
خطاب به مدیران: پیش از حذف صفحه، پیوندها، صفحهٔ بحث، تاریخچه (آخرین ویرایش) و سیاهه‌ها را بررسی کنید . لطفاً پیش از حذف مطمئن شوید که قصد نگارندهٔ صفحه، ایجاد مقاله در زیرصفحهٔ کاربری خود نبوده باشد. اگر چنین بود، به‌جای حذف، صفحه را به جای مناسب منتقل کنید.. بررسی گوگل نیز می‌تواند مفید باشد.
این صفحه آخرین بار در ۱۲ ژوئن ۲۰۲۴، ساعت ۰۵:۵۱ (UTC) (۰ ثانیه پیش) توسط Mihanyar(مشارکت‌ها | سیاهه‌ها) ویرایش شده است
حامد کیومرثی
زادهٔ۱۵ تیر ۱۳۶۱ ‏(۴۱ سال)
نوشهر، مازندران، ایران
تحصیلاتدکترای کشاورزی
پیشهپژوهشگر

حامد کیومرثی (زادهٔ ۱۵ تیر ۱۳۶۱ در نوشهر) پژوهشگر اهل ایران است.او به عنوان دستیار سردبیر وعضو هیئت تحریریه با نشریات اسپرینگر نیچر (محیط زیست، زیست شناسی و تغذیه) همکاری دارد.[۱][۲]

زندگی[ویرایش]

کیومرثی در ۱۵ تیر ۱۳۶۱ در نوشهر از توابع استان مازندران متولد شد.او دارای مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری کشاورزی از دانشکده علوم زیستی دانشگاه مالایامالزی و همچنین کارشناسی ارشد آموزش زبان خارجه می باشد.وی در پروژه های بین المللی نیز مشارکت داشته[۳][۴] و موفق به کسب جوایز بین المللی هم گردیده است.[۵][۶]

زمینه پژوهش[ویرایش]

زمینه پژوهش کیومرثی کشاورزی و آموزش می باشد که با انتشار کتب علمی و ارائه راه حل های پایدار برای مشکلات این حوزه مطرح شده است.[۷][۸][۹][۱۰]

کتب و آثار[ویرایش]

 • كتاب راهنمای تغذیه و پرورش بز، نژاد بوئر[۱۱][۱۲]
 • علم داده[۱۳]
 • ابزار‌های وب دو در آموزش برای یادگیری[۱۴]
 • توسعه پایدار در کشاورزی[۱۵]
 • کتاب راهنمای پرورش کرم ابریشم[۱۶][۱۷]
 • روش تحقیق[۱۸]

پیوند به بیرون[ویرایش]

منابع[ویرایش]

 1. «انتخاب یک ایرانی بعنوان دستیار سردبیر در نشریات اسپرینگر نیچر».
 2. «همكاری دكتر حامد كیومرثی به عنوان دستیار سردبیر با نشریات اسپرینگر نیچر».
 3. «همكاری با نشریه آموزش سلامت دهلی نو هندوستان».
 4. «كار علمی مشترك حامد كیومرثی با پژوهشگران دانشگاه یو اس ام مالزی».
 5. «بازتاب پروژه تحقیقاتی پژوهشگر گیلانی در سایت جهانی دام های جهان».کاراکتر hair space character در |عنوان= در موقعیت 55 (کمک)
 6. «درخشش پژوهشگر گیلانی در کشور اندونزی».
 7. «گفتگوی حامد كیومرثی با رسانه های ایرانی در مورد اهمیت دامپروری».
 8. «تقویت صنعت دامداری گیلان با پرورش بُز».
 9. «اهمیت دامپروری دانش بنیان و آینده آن».
 10. «ردپای آب و اهمیت آن در تصمیمات حوزه کشاورزی».
 11. «انتشار كتاب راهنمای تغذیه و پرورش بز، نژاد بوئر».
 12. «پژوهشگر گیلانی خبر داد: کتاب «راهنمای تغذیه و پرورش بز نژاد بوئر» منتشر شد | سایت تحلیلی خبری گیل و دیلم». gildeylam.ir. دریافت‌شده در ۲۰۲۴-۰۶-۱۲.
 13. «کتاب راهنمای «علم داده» منتشر شد».
 14. «کتاب «ابزار‌های وب دو در آموزش برای یادگیری» منتشر شد».
 15. «تالیف کتاب توسعه پایدار در کشاورزی توسط پژوهشگران گیلانی».
 16. «انتشار کتاب راهنمای پرورش کرم ابریشم توسط دکتر کیومرثی».
 17. «کتاب «راهنمای پرورش کرم ابریشم» منتشر شد».
 18. «چاپ كتاب دستنامه روش تحقیق».
نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام با کد تخفبف (hash-669fe62b7dc85) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
 1. " حامد کیومرثی (پژوهشگر) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام " .