واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام به نقل از (ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام)

واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام به نقل از (ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام).


واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارزانترین

ویدئو آموزشی درباره: واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صحبت‌های علیرضا بیرانوند در مورد علت فسخ قراردادش و غیرقانونی بودن این کار باعث شد رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس واکنش نشان بدهد و در جمع خبرنگاران در

مورد این ماجرا صحبت کرد.

درویش در این خصوص گفت: در مورد فسخ بیرانوند، قانون همه چیز را مشخص می‌کند. هیچ نقطه نامفهومی در قرارداد ایشان وجود ندارد. ما طبق مفاد آن قرارداد انجام دادیم و مسیرش را از مجاری قانون پیگیری می‌کنیم. اینکه شلوغ کنیم و فضای هواداری و هواداران پرشور را در التهاب برسانیم خوب نیست. مردم به حد کافی مشکلات دارند. مجاری حقوقی را باشگاه دارد طی می‌کند و هیچ نقطه یا نکته تاریکی در قرارداد یا متمم نبوده که مجالی برای جدایی او داشته باشد. مقامات ذی‌صلاح تعیین وضعیت یا انضباطی حتما طی روزهای آتی اعلام خواهند کرد.

او در پاسخ به اینکه آیا باتوجه به این اتفاقات و ناراحتی هواداران دیگر بازگشتی برای بیرانوند وجود ندارد، گفت: ما نمی‌خواهیم با شتاب یا تحت تاثیر تصمیم‌گیری کنیم. اول وجود، بعدا سجود. اول باید ثابت کنیم که باشگاه پرسپولیس همه کارهایی که انجام داده طبق مندرجات قرارداد بوده است‌. متمم قرارداد را من نوشتم، آیا از چیزی که نوشتیم سرپیچی کردیم؟ آیا مفاد را انجام ندادیم؟ اگر من یک تبصره‌ای اضافه کردم و آن تعهد را انجام نمی‌دادم، مورد سوال قرار می‌گرفتم که چرا تعهدی را ایجاد کردی و نتوانستی پایبند باشی. گاهی برای حل مسئله، صورت مسئله را پاک می‌کنیم.

درویش در مورد الحاقیه قرارداد بیرانوند توضیح داد: مدیریت باشگاه تصمیم گرفت یک بندی به الحاقیه اضافه کند و اگر انجام نمی‌داد باید مورد سوال قرار می‌گرفت. وقتی از نظر مالی تحت فشار بودیم و شرمنده باقی بازیکنان بودیم، عین الحاقیه را پرداخت کردیم و مابقی‌اش را مجاری ذی‌صلاح تصمیم می‌گیرند.

257 251

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد واکنش درویش به صحبت‌های علیرضا بیرانوند/شلوغ‌کاری نکنیم - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام با کد تخفبف (hash-66906efc757cd) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .