قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام به نقل از (ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام)

قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام به نقل از (ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام).


قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ضمانت کتبی

ویدئو آموزشی درباره: قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

قیمت نصب و اجرای ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

 

شماره تماس جهت مشاوره و فروش: ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲  

نام خدمت قیمت تومان
اجرای قیرگونی سه لایه با مصالح - هر متر مربع 120.000 تومان
اجرای قیرگونی دولایه با مصالح - هر متر مربع 90.000 تومان
اجرای قیرگونی تک لایه با مصالح - هر متر مربع 60.000 تومان
اجرای قیر بدون مصالح - هر متر مربع 30.000 تومان
نصب ایزوگام تک لایه با مصالح - هر متر مربع 50.000 تومان
نصب ایزوگام دو لایه با مصالح - هر متر مربع 65.000 تومان
نصب ایزوگام بدون مصالح - هر متر مربع 30.000 تومان
آسفالت قطر ۱ سانت 25.000 تومان
ایزوگام و قیر گونی زیر ۵۰ متر توافقی
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
200 هزارتومان
600 هزارتومان
توافقی

با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.

پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه نصب و اجرای ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

0 تا 100 نصب ایزوگام و قیرگونی ساختمان
نصب ایزوگاه پشت بام، دیوارها و کف
ترمیم و تعمیر ایزوگام قدیمی
قیرگونی و عایق کاری دستشویی و حمام
آسفالت کاری پشت بام و حیاط
قیرگونی دولایه و سه لایه
نصب ایزوگام بر روی دیوارهای جانبی (بدون نیاز به نصب داربست)
نصب انواع برندهای ایزوگام همانند ؛ دلیجان، شرق، پشم شیشه ایران و …

چرا نصب و اجرای ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) ؟

پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص نصب ایزوگام با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
در صورت عدم رضایت از نصاب ارسال شده، پشتیبانی (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) در کنار شما خواهد بود و نصاب فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
(ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار)، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
میانگین امتیاز متخصصین نصب ایزوگام (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) 4.78 از 5 می باشد.

کشور ما دارای اقلیم‌های مختلفی است. خدمات تاسیسات مانند نصب ایزوگام در اکثر مناطق و شهرها برای جلوگیری از ورود رطوبت و باران به ساختمان انجام می‌گیرد.

در شهرهایی مانند (تهران - کرج - البرز - دماوند) که بارش سالانه به خصوص در فصول سرد سال زیاد است، ایزوگام از کارهایی است که از همان ابتدا انجام می‌گیرد.

البته اگر ایزوگام به خوبی انجام نگیرد، نمی‌تواند به اندازه کافی جلوی ورود نم و رطوبت را به بخش‌های داخلی ساختمان بگیرد. به همین علت، انتخاب یک ایزوگام خوب و نصاب ماهر، اهمیت بالایی دارد.

(ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار)، مرکز تخصصی و معتبر در زمینه نصب و اجرای ایزوگام است که می‌توانید با خیال راحت، این کار را به آن‌ها بسپارید.

نصاب ایزوگام با کیفیت کار بسیار بالا، از بهترین انواع ایزوگام، خدمات لازم را به شما ارائه می‌دهد.

کافیست درخواست نصب ایزوگام را برای ساختمان خود ثبت کنید!
کمتر از ۱۵ دقیقه، یک متخصص نصب و اجرای ایزوگام از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تاییدتان، نصاب ایزوگام در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.

قبل از هر اقدامی باید بدانید که مراحل نصب ایزوگام چگونه صورت می‌گیرد.

نصب و اجرای ایزوگام در تهران
ایزوگام چیست و چه انواعی دارد؟

ایزوگام، عایقی آماده است که از مواد و فرآورده‌های نفتی تولید می‌شود. این عایق پوششی را بر روی بام و دیواره‌های ساختمان ایجاد می‌کند تا از نفوذ آب به داخل جلوگیری شود.

این عایق به صورت آماده و رولی است. معمولا طول عمر ایزوگام، حدود ۱۰ سال است که ممکن است با توجه به شرایط آب و هوایی و محافظت‌هایی که به عمل می‌آید، بیشتر یا کمتر شود.

ایزوگام، انواع مختلفی دارد که برخی از آن‌ها به صورت زیر هستند.
۱٫ ایزوگام پلیمری

ایزوگام‌هایی از این نوع، بین ۶۰ تا ۷۰ درصد قیر خالص دارند. روش تولید آن‌ها از تقطیر نفت خام در پالایشگاه‌ها است. مواد تشکیل دهنده این نوع، قیر خالص، تیشو، لایه آلومینیوم، پلی آستر، پودر تالک، مواد APP، پوشال گونی پلاستیکی و … است.

برای تولید ایزوگام پلیمری، ابتدا آن را به صورت شیره ایزوگام تولید کرده و در خط تولید به ایزوگام قابل مصرف، تبدیل می‌کنند.
۲٫ ایزوگام دمیده

این نوع ایزوگام، از موادی به نام قیر دمیده تشکیل شده است. برای به دست آوردن این مواد، در داخل مازوت یا نفت کوره ای، هوا می‌دمند.

به همین خاطر دارای حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما، نفوذ کمتر، درجه نرمی بیشتر و … نسبت به قیر خام است. البته از نظر کیفیت، نسبت به ایزوگام پلیمری، درجه پایین تری دارد.

بیشترین استفاده از این نوع ایزوگام در ورق‌های پوشش بام، اندود کاری، باتری اتومبیل و … است.
۳٫ ایزوگام تک لایه

این تقسیم بندی، جدای از جنس ایزوگام در نظر گرفته می‌شود. ایزوگام تک لایه، از پلی استر دوخته شده با انعطاف و ظرافت بالا تشکیل شده است.
۴٫ ایزوگام دو لایه

این نوع ایزوگام، از پلی استر ضخیم با استحکام بالا و دو لایه تیشو تشکیل شده است. استفاده از این ایزوگام، برای کاربردهایی که حساسیت بالایی نسبت به رطوبت وجود دارد، استفاده می‌شود.
۵٫ ایزوگام با روکش آلومینیومی

هنگام نصب ایزوگام، بر روی پشت بام خانه‌ها، بیشتر از نوع دارای روکش آلومینیوم استفاده می‌شود. بهترین نوع ایزوگام نیز همین نوع است.

البته مدل‌هایی بدون روکش آلومینیوم هم وجود دارد که بیشتر برای پی ساختمان‌ها، عایق کاری سرویس‌های بهداشتی برای جلوگیری از نشت آب به طبقات زیرین و … استفاده می‌شود.
۶٫ ایزوگام با روکش سنگ ریزه

البته ایزوگام‌هایی از این نوع، بیشتر به علت جنبه تزئینی که دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مکان‌هایی که هم عایق رطوبتی باید صورت گیرد هم از نظر ظاهر زیبایی اهمیت دارد، از ایزوگام با روکش سنگریزه استفاده می‌شود.

به عنوان مثال می‌توان بر روی سقف‌هایی که گاهی اوقات برای استفاده‌های تفریحی نیز از آن‌ها استفاده می‌شود، از این نوع ایزوگام بهره برد.

ایزوگام‌ها علاوه بر انواع مختلفی که دارند، از نظر کیفیت، برند، قیمت و پهنا و طول نیز ممکن است با هم متفاوت باشند. در بازار برندهای مختلفی را می‌بینید که برخی از آن‌ها طرفداران بیشتری دارند.

اگر برای نصب و اجرای ایزوگام از شرکت‌های معتبر مانند (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) در این زمینه بهره ببرید، علاوه بر اجرای تخصصی این خدمات، ایزوگام مرغوبی هم برای ساختمان استفاده می‌شود.

برای نصب ایزوگام، نکاتی را باید قبل از اجرا در نظر گرفت که اهمیت بالایی دارند.

نصب و اجرای ایزوگام در تهران
نکاتی که قبل از نصب ایزوگام باید بدانید

هنگامی که برای نصب ایزوگام اقدام می‌کنید، باید نکاتی در نظر داشته باشید. این نکات به شما کمک می‌کند تا ایزوگام را به بهترین نحو انجام دهید. موارد زیر را باید با دقت انجام دهید و در هنگام نصب ایزوگام، به آن‌ها توجه داشته باشید.

انتخاب ایزوگام با کیفیت

اگر قصد دارید ساختمان خود را ایزوگام کنید و خرید این محصول را خودتان انجام می‌دهید، باید دقت داشته باشید که ایزوگام مرغوب و با کیفیتی را انتخاب کنید.

هر چقدر که نصاب، کار نصب ایزوگام را به خوبی انجام دهد، در صورتی که کیفیت اولیه ایزوگام خوب نباشد، مدت زیادی دوام نخواهد داشت.
از این رو برای ماندگاری بیشتر و عملکرد مناسب ایزوگام، بهتر است از برندهای خوب و خوشنام در این زمینه استفاده کنید.

شرکت‌های معتبر ارائه دهنده خدمات نصب ایزوگام، علاوه بر نصب حرفه ای، بهترین ایزوگام‌ها را هم برای شما مهیا می‌کنند. از این رو با خیال راحت می‌توانید این خدمات را از آن‌ها دریافت کنید.

شرایط سطح دیوار یا سقف

علاوه بر مواردی که ذکر شد، سطح زیرین ایزوگام نیز در دوام آن موثر است. ایزوگام روی سطوح فلزی، چوبی، سرامیکی و … به خوبی نمی‌چسبند و امکان این که نشت داشته باشد، وجود دارد.

اگر سطح آهنی باشد نیز به علت انقباض و انبساط، این مشکل وجود دارد و ایزوگام به خوبی عمل نمی‌کند.

همچنین ممکن است ایزوگام قدیمی که داشتید، ایراد پیدا کرده باشد. برای این که بتوانید ایزوگام دیگری را روی آن جایگزین کنید، باید لایه آلومینیومی سطح ایزوگام را جدا کنید. سپس ایزوگام جدید را روی آن قرار دهید.

بهترین مکان برای نصب عایق رطوبتی، سطحی است که به قیر آغشته شده است. بر روی سطوح فلزی، سرامیکی و سقف‌های غیر بتنی، می‌توان ابتدا کمی قیر پاشید، سپس کار ایزوگام را انجام داد. البته اگر سطوح از جنس بتن و سیمان باشد، عایق استاندارد و مقاوم خواهد بود و سال‌ها دوام دارد.

آماده سازی سطح

برای آماده کردن سطحی که قرار است ایزوگام روی آن قرار گیرد، هر گونه گرد و غبار و کثیفی باید از روی آن زدوده شود. معمولا این کار با جارو زدن یا شستن سطح انجام می‌گیرد.

هر چه سطح تمیزتر باشد، چسبندگی ایزوگام بهتر صورت می‌گیرد و امکان خرابی آن کمتر خواهد بود. البته اگر سطح شسته شد، باید اجازه دهید که خشک شود بعد کار نصب ایزوگام را انجام دهید.

شیب ایزوگام را به خوبی تنظیم کنید

تنها راهی که برای خروج آب از پشت بام وجود دارد، ناودان‌ها هستند. قطعا در صورتی که خروج آب سریع تر انجام گیرد، امکان نشت آن به بیرون نیز کمتر خواهد شد.

شیب پشت بام باید به گونه‌ای انجام گیرد که مسیر آب به سمت ناودان‌ها منحرف شود. هر گونه چاله‌ای که سبب جمع شدن آب شود، احتمال خرابی ایزوگام را در آینده افزایش می‌دهد. از این رو هنگام اجرای ایزوگام، باید این نکته مد نظر قرار گیرد.

لوله بخاری و هواکش‌ها و نصب ایزوگام

از دیگر نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، چگونگی رد کردن ایزوگام‌ها از این بخش‌هاست. در یک نصب اصولی ایزوگام، نباید رول‌ها را به گونه‌ای برش بزنید که این لوله‌ها از بین آن‌ها رد شوند.

بخشی از ایزوگام را که این به هواکش و دودکش‌ها می‌رسند، به صورت ضربدری برش بزنید و این لوله‌ها را از آن رد کنید. سپس قسمت‌های اضافی را به اطراف لوله، بچسبانید.

در این صورت، به عنوان یک نقطه ضعیف عمل نمی‌کنند و نم و رطوبت به قسمت زیرین ایزوگام وارد نمی‌شود.

زمان نصب و اجرای ایزوگام

یکی از مهم ترین عواملی که می‌تواند روی کیفیت کار تاثیر بگذارد، زمان اجرای ایزوگام است. برخی افراد، زمان شروع فصول سرد تازه یادشان می‌افتد که سقف ساختمان، نیاز به ایزوگام دارد؛ اما بهتر است این کار را زودتر و در فصول گرم انجام دهید.

در مواقعی که احتمال بارندگی وجود دارد، اجرای ایزوگام به درستی صورت نمی‌گیرد. پس بهتر است زمانی را که چند روز از آخرین بارش گذشته است، انتخاب کنید. همچنین در زمانی که آفتابی و گرم است، بهترین موقع برای نصب ایزوگام محسوب می‌شود.
برای نصب ایزوگام چه ابزاری مورد نیاز است؟

قبل از شروع کار، باید ابزار مورد نیاز را هم فراهم کنید. ابزاری که برای این مورد نیاز دارید، شامل گزینه‌های زیر هستند:

چراغ شعله پخش کن
ماله بند کشی
تیغ موکت بری فلزی و محکم
تیغه لاستیکی دسته دار
جارو
کفش مناسب
گاز مایع
دستکش نسوز
فندک

البته برخی از نصاب‌ها، از دستگاه‌های مدرن تری برای نصب عایق رطوبتی استفاده می‌کنند که می‌توان آن‌ها را نیز به کار برد.

حال باید سراغ اصل کار بروید و شروع به نصب ایزوگام کنید!

نصب و اجرای ایزوگام در تهران
نصب ایزوگام و روش اجرای آن

کار اجرای ایزوگام، باید توسط افراد ماهر انجام گیرد. در غیر این صورت ممکن است عایق کاری به خوبی انجام نگیرد. برای نصب و اجرای این کار، باید مراحل زیر را طی کنید.
۱٫ زیرسازی سطح زیر ایزوگام

علاوه بر این که باید دقت داشته باشید تا سطح به خوبی تمیز باشد، زیرسازی لازم نیز باید انجام شود.

برخی مواقع ترک خوردگی، بالا آمدگی و فراز و نشیب‌هایی که بر روی سقف ایجاد شده است، سبب خراب شدن ایزوگام می‌شود. از این رو باید این موارد را با دقت و حساسیت تعمیر کنید.

ترک خوردگی‌ها را با ملات سیمان پر کرده و برجستگی‌ها را هم صاف کنید. سطح باید کاملا یکنواخت و صاف باشد.
۲٫ استفاده از پرایمر یا قیر بر روی سطح

چه بخواهید سقف را ایزوگام کنید و چه دیوارهای کناری به عایق بندی نیاز داشته باشند، باید زیرکاری خوبی انجام گیرد. در اکثر موارد نیاز است تا از قیر یا پرایمر برای زیرسازی استفاده شود.

به خصوص در مناطقی که میزان بارش باران و برف بالاست، این کار به بهتر شدن نتیجه ایزوگام می‌انجامد.
۳٫ اندازه گیری سطح و بررسی نقاط شروع نصب ایزوگام

اندازه گیری سطح باید از ناودان تا انتهای سقف انجام شود. علامت گذاری به صورت فاصله‌های عرضی ۹۰ سانتی متری نیز با دقت بالا انجام می‌شود.

باید این علامت گذاری به گونه‌ای انجام گیرد که قسمت‌هایی مانند دودکش‌ها و … در بین رول‌ها قرار گیرد.
۴٫ باز کردن رول ایزوگام

ایزوگام را باید به اندازه ابعادی که مورد نیاز است باز کنیم. رول‌های ایزوگام، همگی ۱۰ متری هستند. بعد از باز شدن رول، باید به طور مساوی از دو طرف جمع شود. از نقطه وسط باید شروع به حرارت دهی و نصب ایزوگام کرد.
۵٫ نصب و اجرای ایزوگام

مشعل‌ها را روشن کنید و شعله آن را بر اساس نیاز تنظیم کنید. رول‌ها را به صورت تراز و کاملا تنظیم شده بر روی نقطه شروع قرار دهید.

حال با مشعل، قسمت زیرین را گرم کرده و با دقت و مستقیم، رول‌ها را روی سقف پخش می‌شوند.

باید دقت داشته باشید که مقداری از رول کناری، بر روی رول اجرا شده قرار بگیرد تا خط ضعف بین آن‌ها ایجاد نشود و رطوبت به زیر آن‌ها نفوذ نکند.

نکته‌ای که باید مد نظر قرار دهید، ایجاد شیب به سمت ناودان و قرار دادن مقداری از ایزوگام در دیواره‌های کناری است.

اگر تا به حال این کار را انجام نداده اید، باید کار نصب ایزوگام را به نصاب ماهر بسپارید. (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار)، با در اختیار داشتن تعداد زیادی نصاب ماهر، در اسرع وقت کار اجرای ایزوگام را از صفر تا صد برای شما به صورت تخصصی و تضمینی اجرا می‌کند.
هزینه اجرای ایزوگام

نکته دیگری که ممکن است برای بسیاری از افراد سوال باشد، هزینه اجرای ایزوگام است. بهتر است از خدمات شرکت‌های نصب ایزوگام استفاده کنید که از همان ابتدا، هزینه‌ها را به صورت حدودی به شما ارائه دهند. بر روی سایت (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار)، هزینه این خدمات کاملا شفاف به مشتری ارائه شده است.

این هزینه‌ها بسیار مناسب هستند و نگرانی از بابت پرداخت هزینه مازاد و بیش از اندازه نخواهید داشت.

فاکتورهای مختلفی بر روی هزینه نهایی اجرا موثر هستند که برخی از آن‌ها، موارد زیر را شامل می‌شود:

نوع ایزوگامی که انتخاب می کنید و برند مورد استفاده؛
متراژ سطحی که ایزوگام بر روی آن اجرا می‌شود؛
مقدار مواد مصرفی؛
قیمت هر رول ایزوگام؛
هزینه‌های ایاب و ذهاب؛
میزان تعمیرات و زیرسازی مورد نیاز؛

این موارد می‌توانند هزینه نهایی کار را تحت تاثیر قرار دهند.
نگهداری از ایزوگام و نکاتی که برای طول عمر آن باید بدانید!

حال که پروسه زمان بر و هزینه بر اجرای ایزوگام را می‌دانید، بهتر است روش‌های نگهداری و افزایش طول عمر آن را هم بدانید. برخی نکات می‌توانند ماندگاری آن را افزایش دهند. به عنوان مثال، موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

از رفت و آمد زیاد بر روی سقف که ایزوگام بر روی آن اجرا شده است، خودداری کنید.
از قرار دادن اجسام نوک تیز یا سنگین که سبب خراش و آسیب به ایزوگام می‌شود خودداری کنید.
چیزی را به روی سقف پرتاب نکنید تا ایزوگام آسیب نبیند.
در صورت نیاز به ترمیم، هر چه سریع تر بخش آسیب دیده را ترمیم کنید.
از پشت بام خود به عنوان انباری یا محل قرار دادن وسایل اضافی استفاده نکنید.

رعایت این نکات به بهبود عملکرد ایزوگام منجر می‌شود و هزینه‌های شما را به مراتب کاهش می‌دهد.

نصب و اجرای ایزوگام در تهران
استفاده از خدمات شرکت‌های معتبر برای نصب ایزوگام

البته باید توجه داشته باشید که اجرای ایزوگام را به چه کسی می‌سپارید. نصب ایزوگام کار هر کسی نیست. افرادی که اطلاعات و مهارت لازم را در این زمینه دارند، مجاز به نصب و اجرای آن هستند.

از این رو، شرکت‌های خدماتی معتبر، نصاب ایزوگام را به صورت تخصصی آموزش می‌دهند.

اگر می‌خواهید شرکتی معتبر برای این خدمات پیدا کنید، باید خصوصیات زیر را مورد توجه قرار دهید:

شرکت باید فعالیت نصاب ایزوگام را تضمین کند؛
نیروهایی که کار را اجرا می‌کنند، آموزش‌های لازم را دیده باشند؛
ایزوگام‌های باکیفیت و مرغوب برای اجرا به مشتری ارائه شود؛
کار نصب در اسرع وقت انجام گیرد؛
خدمات و پشتیبانی دائمی داشته باشد؛
ثبت سفارش راحت و قابل دسترسی باشد؛
هزینه نصب و اجرای ایزوگام مناسب باشد و از همان ابتدا به مشتری ارائه شود؛

اگر شرکتی را پیدا کردید که این خصوصیات را در کنار هم داشته باشند، می‌توانید با خیالی آسوده نصب ایزوگام را به آن‌ها بسپارید.
چرا (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) را انتخاب کنیم؟

(ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار)، تمامی خصوصیاتی را که مورد بررسی قرار گرفت، به عنوان یک شرکت معتبر و تخصصی دارد. از این رو می‌توانید با خیال راحت و به صورت تضمینی، کار نصب ایزوگام را از آن‌ها بخواهید.

با توجه به این که (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) در تمامی مناطق ۲۲ گانه (تهران - کرج - البرز - دماوند) خدمات ارائه می‌دهد، در هر جایی که باشید، خدماتی تخصصی، در اسرع وقت برای شما اجرا می‌شود.

از طرفی می‌توانید در زمینه انتخاب نوع ایزوگام، کیفیت آن، هزینه‌ها و … هم با کارشناسان و پشتیبان دائمی این مجموعه مشورت کنید.

کافیست درخواست نصب ایزوگام را برای ساختمان خود ثبت کنید! کمتر از ۱۵ دقیقه، یک متخصص نصب و اجرای ایزوگام از شرکت ما مشخص می‌شود.

بعد از تاییدتان، نصاب ایزوگام در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.
نصب و اجرای ایزوگام در سایر مناطق (تهران - کرج - البرز - دماوند)

(ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) تمام خدمات مربوط به نصب و اجرای ایزوگام ساختمان شما را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه (تهران - کرج - البرز - دماوند) انجام می‌دهد. برخی از این محله‌ها عبارت‌اند از:

نصب ایزوگام در مرکز (تهران - کرج - البرز - دماوند)؛

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهر آرا و …

نصب و اجرای ایزوگام در شمال (تهران - کرج - البرز - دماوند)؛

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، دارآباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و …

نصب ایزوگام در غرب (تهران - کرج - البرز - دماوند)؛

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

نصب و اجرای ایزوگام در شرق (تهران - کرج - البرز - دماوند)؛

(تهران - کرج - البرز - دماوند)پارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

نصب ایزوگام در جنوب (تهران - کرج - البرز - دماوند)؛

آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، شهرک ولیعصر، میدان قزوین و…

کافیست درخواست نصب ایزوگام را برای ساختمان خود ثبت کنید! کمتر از ۱۵ دقیقه، یک متخصص نصب و اجرای ایزوگام از شرکت ما مشخص می‌شود.

بعد از تاییدتان، نصاب ایزوگام در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.
سایر خدماتی که از (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) دریافت می‌کنید!

البته خدماتی که شرکت تخصصی و بی نظیر (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) برای شما در نظر گرفته است، محدود به نصب ایزوگام نیست. سایر خدمات مانند تعمیر پکیج، تعمیر و نگهداری آسانسور، تعمیر فن کویل، نصب دوربین مداربسته و … نیز به مشتریان در محل ارائه می‌شود.

تمامی این خدمات، زیر نظر شرکت و توسط تعمیرکاران و تکنسین‌های حرفه‌ای و ماهر انجام می‌گیرد.
چگونه از خدمات (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) استفاده کنیم؟

برای این که بتوانید از خدمات مشتری مدار و بی نظیر (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) استفاده کنید، مراحل زیر را باید طی کنید:

قبل از هر کار باید سفارش خود را ثبت کنید: ثبت سفارش به روش‌های مختلفی مانند استفاده از اپلیکیشن (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار)، ورود به سایت (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) به آدرس pinwork.ir و تماس با کارشناسان با شماره ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ قابل انجام است.
کارشناسان (ایزوگام مرکزی دلیجان محکم کار) نزدیک ترین و بهترین نصاب ایزوگام را به شما معرفی می‌کنند.
در صورت تایید شما، در اسرع وقت، کار نصب ایزوگام انجام می‌گیرد.


نمایندگی نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) و حومه

فرایند نصب و اجرای ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) توسط کارشناسان و نصاب های مجرب شرکت گام گستر و نمایندگی های این مجموعه انجام می گردد. نمایندگی مجاز نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)، برای اجرای این عایق بندی در انواع سطوح، از بهترین مواد و جدیدترین روش ها استفاده می کند. کلیه مراحل زیرسازی، نصب و بهسازی به شکلی اجرا می شوند که کاربر تا سالها از بابت عملکرد درست پوشش ساختمانی خود اطمینان خاطر داشته باشد. نصب ایزوگام در تمامی مناطق (تهران - کرج - البرز - دماوند) شامل غرب، شرق، شمال، جنوب، مرکز و حومه انجام می شود و فعالیت های شرکت گام گستر محدود به یک محله یا منطقه خاص نیست.

همکاران ما عملیات اجرا و تعمیر ایزوگام را طبق شیوه و اصول انواع عایق های رطوبتی، ایزولاسیون و با استفاده از متریال با کیفیت و مرغوب انجام می دهند. اما نکته ویژه این که شرکت گام گستر به عنوان نمایندگی مجاز ایزوگام، خدمات نصب و اجرا را به داخل (تهران - کرج - البرز - دماوند) محدود نکرده است. وقتی می گوییم نمایندگی نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) و حومه، یعنی تمامی مناطق پایتخت تحت پوشش سرویس های این مجموعه قرار دارند.

۵/۵ – (۷ امتیاز)


قیمت ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

به طور کلی مرکز گام گستر قیمت ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) را به دو صورت با هزینه نصب و بدون نصب محاسبه می کند.امروزه با توجه به اوضاع اقتصادی همه افراد پیش از خرید هر کالایی از قیمت آن پرس و جو می کنند، قیمت ایزوگام نیز مانند دیگر محصولات بدین صورت است.

گاهی برخی نمایندگی ها هزینه ای را که به مشتری ارائه می دهند قیمت ایزوگام بعلاوه هزینه ی نصب آن می باشد و همه را با هم حساب کرده و به اسم نرخ نهایی ایزوگام برای کاربران برآورد می کنند، در صورتی که در اصل این چنین نبوده؛ گام گستر در این باره هزینه ی ایزوگام را به طور جداگانه و دستمزد نصاب ایزوگام را نیز به صورت مجزا و شفاف به مشتریان خود ارائه می دهد. کاربران گرامی می توانند جهت اطلاع از به روزترین قیمت ها با شماره های درج شده در سایت شرکت تماس حاصل فرمایند.
نصب ایزوگام شرق در تهران
قیمت نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

قیمت نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) و دیگر مناطق را نمی توان به صورت واحد و قطعی اعلام کرد. در مجموع هزینه نصب ایزوگام، به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، سطحی که قرار است ایزوگام در آن اجرا شود، باید به صورت کامل بررسی گردد. مساحت این مکان تعیین می کند چند لایه ایزوگام لازم است و فرایند نصب چقدر زمان برده و چه میزان مواد و ابزار و … نیاز دارد.

اینها همه در هزینه نصب ایزوگام تاثیرگذار هستند. شرکت گام گستر، پروسه نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) را به گونه ای انجام می دهد که کیفیت در بالاترین سطح باشد و در کنار آن، هزینه و قیمت نهایی هم بسیار منصفانه و به صرفه حساب شود.
نصب و اجرای ایزوگام در تمام مناطق (تهران - کرج - البرز - دماوند)

برای دریافت خدمات نصب و اجرای ایزوگام در تمامی مناطق (تهران - کرج - البرز - دماوند)، کافی است با نمایندگی ایزوگام در شرکت گام گستر تماس بگیرید. این مجموعه در تلاش است که ساکنین اقصی نقاط پایتخت در کوتاه ترین زمان به خدمات مورد نظرشان دسترسی داشته باشند.

در راستای تحقق این هدف، هم شهریان محترم در شمال، جنوب، شرق و غرب (تهران - کرج - البرز - دماوند) و تمامی محله ها، می توانند با نمایندگی مجاز نصب ایزوگام تماس بگیرند. همکاران ما در اولین فرصت به آدرس آنها مراجعه کرده و ضمن بررسی مشخصات سطح مورد نظر، اقدامات لازم برای زیرسازی، عایق بندی و … را انجام می دهند.

نصب و اجرای ایزوگام در شمال (تهران - کرج - البرز - دماوند)

نصب و اجرای ایزوگام در شمال (تهران - کرج - البرز - دماوند)، توسط عاملیت نمایندگی ایزوگام در محله های شمالی پایتخت انجام می شود. چنانچه ساکن محله های تجریش، نیاوران، قیطریه، ولنجک، فرمانیه، زعفرانیه، دارآباد، محمودیه، فرشته، ظفر، گاندی و … هستید، شرکت گام گستر برای نصب انواع ایزوگام در آپارتمان یا ساختمان در خدمت شماست. کافی است با نزدیک ترین شعبه نمایندگی نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) تماس بگیرید تا همکاران ما خدمات مربوطه را در اولین فرصت و با بهترین کیفیت به شما ارائه دهند.
نصاب ایزوگام در تهران

بهترین نصاب ایزوگام در غرب (تهران - کرج - البرز - دماوند)

اگر ساکن غرب (تهران - کرج - البرز - دماوند) هستید، ما بهترین نصاب ایزوگام در غرب (تهران - کرج - البرز - دماوند)، شرکت گام گستر را به شما معرفی می کنیم. ساکنین مناطق غربی از جمله اکباتان، شهرک غرب، شهران، پونک، شهر زیبا، سعادت آباد، صادقیه و … دسترسی راحت تری به این مرکز دارند و می توانند برای نصب و اجرای انواع ایزوگام در انواع سطوح، روی مهارت همکاران ما حساب کنند.

قیمت ایزوگام در جنوب (تهران - کرج - البرز - دماوند)

اهالی مشیریه، خراسان، شاپور، شوش، جوادیه، یاخچی آباد، آب منگل، خزانه فلاح، کاروان (رضویه) منیریه، خانی آباد نو، جی، یافت آباد، آذری، امیربهادر، شهرک مسعودیه، مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خزانه بخارایی، اتابک، افسریه، بازار (تهران - کرج - البرز - دماوند) و سیروس هم شامل خدمات نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) و حومه هستند. برای اطلاع بیشتر از جزئیات فرایند نصب ایزوگام در جنوب (تهران - کرج - البرز - دماوند)، می توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.
نصب ایزوگام دلیجان در تهران

نصب انواع ایزوگام در شرق (تهران - کرج - البرز - دماوند)

نمایندگی مجاز ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) دارای چندین شعبه مختلف است تا دسترسی ساکنین کلیه مناطق پایتخت به خدمات مورد نظرشان راحت تر باشد. شعبه شرق (تهران - کرج - البرز - دماوند)، به صورت ویژه در خدمت ساکنین محله های افسریه، پیروزی، شمس آباد، نظام آباد، نارمک، گرگان، منصورآباد، (تهران - کرج - البرز - دماوند)پارس، نیروهوایی، کالاد، شهرک امید، مجیدیه و حکیمیه است. در صورت نیاز به خدمات نصب و یا ترمیم ایزوگام، با شرکت گام گستر تماس گرفته و سرویس های مورد نظرتان را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.
بهترین نصاب های ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

افرادی که خدمات نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) را در شرکت گام گستر انجام می دهند، دارای مجوز از سازمان های مربوطه هستند. علاوه بر این، همکاران ما از تجربه و مهارت بالایی در زمینه عایق بندی سطوح برخوردارند و به همین دلیل می توانند نصب ایزوگام را به بهترین شکل انجام دهند. با بهترین نصاب های ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) را به آدرس شما اعزام می کنیم تا خیالتان از کیفیت اجرای عایق بندی، کاملا راحت باشد.

تیم نصب ایزوگام شرکت گام گستر ضمن اجرای بی عیب و نقص انواع عایق های رطوبتی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، اخلاق و تعهد را اولویت کار خود قرار داده اند. لذا تمامی مراحل با دقت انجام می شوند و قیمتها و دستمزدها نیز به صورت کاملا منصفانه تنظیم شده اند.
بهترین نمایندگی نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) کدام است؟

شرکت گام گستر با داشتن مراکز مختلفی در تمام نقاط (تهران - کرج - البرز - دماوند) یکی از بهترین نمایندگی های نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) می باشد که همه ی محصولات خود را با خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می دهد.
هزینه ایزوگام کاری در (تهران - کرج - البرز - دماوند) به چه صورتی است؟

نصب و اجرای ایزوگام دلیجان در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

مرکز نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)، به هیچ عنوان فعالیت هایش را محدود به یک برند خاص نکرده است. خریداران محترم ایزوگام های دلیجان می توانند برای اجرای این پوشش رطوبتی، از نصاب های حرفه ای شرکت گام گستر کمک بگیرند. با توجه به کیفیت بالای ساخت محصولات دلیجان، همکاران ما تلاش می کنند که این ایزوگام را به بهترین شکل نصب کنند.

به این ترتیب، دوام ایزوگام تضمین شده و در هنگام بارش های سنگین یا دیگر عوامل آسیب زا، به سادگی دچار خرابی، پارگی یا برآمدگی نمی شود. از طرفی مشتریان می توانند مطمئن باشند که شاهد نشتی ایزوگام و چکه کردن یا نم دادن سقف یا سطح مورد عایق بندی شده نخواهند بود.
قیمت اجرای ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام های شرق در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

ایزوگام شرق هم به دلیل کیفیت ساخت بالا مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی ازمحصولات این برند جهت عایق بندی سطوح ساختمانی استفاده می کنند. با توجه به محبوبیت این برند، نمایندگی نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)، خدمات مربوط به نصب و اجرای آن را نیز به متقاضیان ارائه می دهد.

نصب ایزوگام های شرق در (تهران - کرج - البرز - دماوند)، متناسب با مساحت سطح و متریال و تجهیزات مورد استفاده، ممکن است هزینه متفاوتی داشته باشد. با این وجود تلاش تیم اجرای ایزوگام در شرکت گام گستر بر این است که مناسب ترین هزینه را از مشتریان محترم اخذ نماید.
خدمات ایزوگام با نصب در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

فروش انواع ایزوگام، نصب و اجرا و تعمیرات تخصصی ایزوگام، خدمات اصلی هستند که تیم مجرب مجموعه گام گستر به متقاضیان محترم ارائه می دهد. افرادی که تمایل دارند پشت بام، دیوار، کف و هر سطح دیگری از ساختمان را با ایزوگام عایق بندی کنند، می توانند از انواع خدمات ایزوگام با نصب در (تهران - کرج - البرز - دماوند) بهره مند شوند.

سرویس های تخصصی که پس از فروش و نصب نیز به مشتریان ارائه می گردد. به عنوان مثال اگر لایه ها بر اثر تغییرات آب و هوایی، تابش نور آفتاب و عواملی از این دست آسیب ببینند و یا از جا کنده شوند، سرویس کاران ایزوگام با تجهیزات لازم، مشکل را برطرف کرده یا اقدام به نصب ایزوگام جدید می کنند.
ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) و نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

امروز در این مطلب نکاتی را در خصوص ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) با هم مرور خواهیم کرد. اما در ابتدا بهتر است بدانیم که ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) چیست؟ ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) نوعی پوشش مقاوم از الیاف مصنوعی و قیر است که برای ممانعت از ورود رطوبت و آب به سطح زیرین آن توسط حرارت و با مهارت ایزوگام کار در (تهران - کرج - البرز - دماوند) چسبانده می شود. سطوحی مثل بام ها کف حمام و دستشویی استخرها و سردخانه ها مخصوصا در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نیاز به ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) دارند، چراکه در مقایسه با قیر و آسفالت که در گذشته های نه چندان دور استفاده می شدند دارای مقاومت و دوام بهتری هستند. علاوه بر همه این ها از کاربردهای دیگر ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) می توان به عایق کاری لوله های اب و گاز که به بالا بردن عمر لوله و کم شدن خطر نشت گاز و آب کمک شایانی می کند اشاره کرد. خبر خوب این که نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) با توجه به فراوانی ساخت و ساز در (تهران - کرج - البرز - دماوند) و به درخواست بالای مشتریان ارائه دهنده انواع خدمات ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) می باشد.
نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

در کلان شهر (تهران - کرج - البرز - دماوند) و شهرستان های اطراف آن شرکت ها تولیدی ها و کارخانجات فراوانی برای تولید پخش و نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) مشغول به کار هستند. ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) برای فروش این عایق کاربردی آماده ارائه خدمات فروش و پس از فروش و همچنین نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) می باشد.
ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) با نصب

در شهر (تهران - کرج - البرز - دماوند) و شهرستان های استان (تهران - کرج - البرز - دماوند) و همچنین شهرهای مجاور با افزایش روزافزون تقاضا برای خرید ایزوگام شرکت های مختلف اقدام به فروش انواع ایزوگام با برندها و مارک های تجاری معروف کرده اند. ارائه خدمات مربوط به ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) از جمله ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) با نصب نیز از سایر اقداماتی است که رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است چراکه نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) به طرز صحیح نقش شایانی در کارکرد و عمر آن دارد.
هزینه نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

هزینه و قیمت نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) نیز همانند بسیاری از محصولات موجود در بازار به نوع برند، فویل دار بودن یا بدون فویل بودن و عوامل متعدد دیگر بستگی دارد. عامل مهم دیگری که بر قیمت نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) تاثیرگذار است، نوع و متراژ محلی است که قرار است ایزوگام در آن جا نصب شود. به عنوان مثال نصب ایزوگام روی پشت بام، ایرانت، پارکینگ، حمام، دستشویی، استخر، آشپزخانه یا زیرزمین با یکدیگر از نظر قیمت ایزوگام با نصب در (تهران - کرج - البرز - دماوند) فرق می کنند.

از عوامل مهم و موثر دیگر که هزینه نصب ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند) را تحت الشعاع قرار می دهند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه جنس مصرف شده
هزینه حمل و اجرت ایزوگام کار در (تهران - کرج - البرز - دماوند)
هزینه کپسول
کیفیت و نوع برند ایزوگام
هزینه زمان انجام کار توسط ایزوگام کار در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

ایزوگام کار در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

متصدیان خدمات ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) با اجرای تمامی کارهای مربوط به ایزوگام در محدوده شهر (تهران - کرج - البرز - دماوند) و حومه آماده خدمت رسانی به مشتریان (تهران - کرج - البرز - دماوند)ی و حتی شهرستانی می باشند. فروش و نصب انواع ایزوگام استاندارد، ارائه ضمانت نامه پس از فروش، قیمت گذاری متعادل و مناسب، عرضه انواع ایزوگام دولایه فویل دار و طرح دار برای سطوحی از قبیل پشت بام، دیوارها و سرویس بهداشتی، نصب ایزوگام توسط ایزوگام کار در (تهران - کرج - البرز - دماوند) ماهر و مجرب و همچنین تعمیر و مرمت ایزوگام های فرسوده، ازجمله خدمات ایزوگام کار در (تهران - کرج - البرز - دماوند) است.


قیمت ایزوگام با نصب

قیمت ایزوگام معمولا با دستمزد نصب و به صورت یک‌جا اعلام می‌شود. این هزینه در سال 1401 بین متری 65.000 تا 90.000 تومان به ازای یک متر مربع اعلام شده است. عوامل زیادی بر قیمت نهایی ایزوگام تاثیرگذارند. قیمت نصب ایزوگام در متراژهای کم به ازای یک متر حساب نمی‌شود. در ادامه قصد داریم جزئیات بیشتری درباره هزینه و قیمت نصب ایزوگام ارائه بدهیم.
آنچه در ادامه می‌خوانیم:


قیمت ایزوگام با نصب
نحوه محاسبه قیمت ایزوگام
قیمت ایزوگام متری
هزینه نصب ایزوگام چکی
دستمزد نصب ایزوگام
عوامل موثر بر هزینه ایزوگام
برند ایزوگام انتخاب‌شده
متراژ و هزینه نصب ایزوگام
هزینه حمل و نقل ایزوگام
هزینه زیرسازی و شیب‌بندی ایزوگام
نقشه پشت بام
سوالات متداول درباره هزینه نصب ایزوگام
1. قیمت برند کدام ایزوگام بیشتر است؟
2. راهکاری برای کاهش هزینه ایزوگام وجود دارد؟

نحوه محاسبه قیمت ایزوگام

دو روش برای محاسبه قیمت ایزوگام وجود دارد.
قیمت ایزوگام متری

قیمت نصب ایزوگام برای متراژهای بیشتر از 50 متر به ازای هر متر مربع اعلام می‌شود.
همانطور که اشاره کردیم این هزینه در بهمن سال 1401 از 65.000 تا 95.000 تومان اعلام شده است.

هزینه نصب ایزوگام چکی

بر ای متراژهای کوچک و محل‌هایی مثل سرویس‌های بهداشتی، قیمت ایزوگام بانصب به صورت روزمزد و کلی اعلام می‌شود.
این هزینه درسال 1401 بین 500.000 تا 1.000.000 تومان متفاوت است.

دستمزد نصب ایزوگام

دستمزد نصب ایزوگام درصورتی‌که خودتان لوازم کار را تهیه کنید بین روزی 250.000 تا 500.000 تومان به ازای هر نفر متخصص اجرای کار متفاوت است.
عوامل موثر بر هزینه ایزوگام

همانطور که دیدید، قیمت ایزوگام با نصب آن ثابت نیست. عوامل متعددی در تعیین هزینه تاثیرگذارند. این عوامل عبارت‌اند از:
برند ایزوگام انتخاب‌شده

بیشتر ایزوگامی که در عایق بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از دو نوع پلیمری و یا دمیده (قیر دمیده) است. برای اطلاع از قیمت ایزوگام بهتر است قیمت برندهای مختلف را داشته باشید.

از برندهای ایزوگام در بازار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
لیست انواع ایزوگام قیمت نصب انواع ایزوگام به ازای هر متر 1401
۱. قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب هر متر مربع 65.000 تا 75.000 تومان
۲. قیمت ایزوگام ستاره طلایی دلیجان با نصب هر متر مربع 70.000 تا 80.000 تومان
۳. قیمت ایزوگام اصل (تهران - کرج - البرز - دماوند) ساده با نصب هر متر مربع 70.000 تا 80.000 تومان
۴. قیمت ایزوگام مرجان دلیجان با نصب هر متر مربع 75.000 تا 85.000 تومان
۵. قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان با نصب هر متر مربع 75.000 تا 85.000 تومان
۶. قیمت ایزوگام بام پوشان دلیجان با نصب هر متر مربع 65.000 تا 70.000 تومان
۷. قیمت ایزوگام اصل دلیجان با نصب هر متر مربع 70.000 تا 80.000 تومان
۸. قیمت ایزوگام آریا شرق دلیجان با نصب هر متر مربع 65.000 تا 70.000 تومان
۹. قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان با نصب هر متر مربع 65.000 تا 70.000 تومان
۱۰. قیمت ایزوگام ناب دلیجان با نصب هر متر مربع 60.000 تا 65.000 تومان
۱۱. قیمت ایزوگام مهستان دلیجان با نصب هر متر مربع 70.000 تا 80.000 تومان
۱۲. قیمت ایزوگام آرام گستر نوین با نصب هر متر مربع 70.000 تا 80.000 تومان
۱۴. قیمت ایزوگام ایران با نصب هر متر مربع 75.000 تا 85.000 تومان
۱۵. قیمت ایزوگام جهان البرز با نصب هر متر مربع 70.000 تا 75.000 تومان
متراژ و هزینه نصب ایزوگام

متراژ یا در واقع مساحت فضای ایزوگام اولین و مهم‌ترین عامل در برآورد قیمت نصب ایزوگام است.

هر چه مساحت کار نصب ایزوگام بیشتر باشد و در متراژهای بزرگتر، قیمت نصب ایزوگام کمتر می‌‌شود.

معمولا فروشندگان ایزوگام شرایط و نیرو اجرا و نصب ایزوگام را هم فراهم می‌کنند و رقم معقولی را برای قیمت ایزوگام با نصب پیشنهاد می‌دهند.
هزینه حمل و نقل ایزوگام

هزینه عمده دیگر اجرا و نصب ایزوگام قیمت حمل و نقل پوشش‌های ایزوگام و کپسول‌ها و سایر لوازم مورد نیاز برای نصب به محل است.

معمولا این هزینه با محله مشتری تغییر می‌‌کند. در داخل ساختمان هم هرچه رساندن مصالح و لوازم ایزوگام به محل زحمت بیشتری ببرد هزینه حمل و نقل را افزایش خواهد داد. اگر سطح کار متراژ خیلی بالایی داشته ‌باشد به طوری که برای حمل و نقل تجهیزات مورد نیاز به بیشتر از یک ماشین نیاز باشد طبیعتا هزینه جابه‌جایی بیشتر می‌شود و مبلغ نهایی قیمت نصب ایزوگام هم زیاد می‌شود.
هزینه زیرسازی و شیب‌بندی ایزوگام

بهترین ایزوگام برای پشت بام به عنوان محلی که همیشه در معرض جمع شدن آب باران است با شیب سطح ارتباط مستقیم دارد. معمولا مهم‌ترین مرحله قبل از نصب ایزوگام آماده سازی و شیب‌دهی مناسب کف به سوی چاهک‌ها یا ناودان‌های خروج آب است. بنابراین بهتر است از فروشنده ایزوگام بخواهید در برآورد قیمت ایزوگام مراحل اجرا و هزینه آماده‌سازی را هم برآورد کند. زیرسازی ممکن است به مصالح ساختمانی مثلا چسب نیاز داشته باشد.

در این صورت قیمت چسب ایزوگام نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. پس بهتر است قبل از حضور نصاب ایزوگام اقدام به خریداری مصالح مورد نیاز کنید و در نظر داشته باشید که مصالح بر قیمت روز ایزوگام تاثیرگذار است.

نقشه پشت بام

ایزوگام طرح‌دار علاوه بر کاربردی اصلی جنبه زیبایی نیز دارد و برای حفاظت از دیوارها و استخرها در برابر نم و رطوبت استفاده می‌شود و به همین دلیل ممکن با ایزوگام‌های معمولی تفاوت قیمت داشته باشد. خوشبختانه در لیست قیمت ایزوگام طرح دار تنوع زیادی وجود دارد و می تواند پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد.
سوالات متداول درباره هزینه نصب ایزوگام
1. قیمت برند کدام ایزوگام بیشتر است؟
قیمت تمام محصولات موجود در بازار به برند آن‌ ها بستگی دارد. ایزوگام نیز از این قائده مستثنی نیست. از این رو قیمت ایزوگام شرق، قیمت ایزوگام دلیجان و قیمت ایزوگام تبریز با هم فرق می‌کنند. البته تمام این برندها معتبر و قابل اطمینان هستند. از آنجایی که قیمت‌ها گاهی به صورت روزانه تغییر می‌کنند، امکان ارائه هزینه خرید ایزوگام وجود ندارد
2. راهکاری برای کاهش هزینه ایزوگام وجود دارد؟
ممکن است قیمت ایزوگام بدون نصب کمی پایین‌تر باشد. اما به شما این است که خودتان به هیچ وجه اقدام به نصب ایزوگام نکنید و این کار را به متخصصین واگذار کنید.
نصب ایزوگام تنها راه شما برای محافظت از سطوحی که در معرض جریان آب قرار دارند نیست. عایق‌ های نانو می‌توانند جایگزین مناسبی برای ایزوگام باشند. حال این شما هستید که با توجه به بودجه در اختیارتان تصمیم می‌گیرید که قیمت عایق جایگزین ایزوگام برایتان به ‌صرفه ‌تر است یا خیر.
ایزوگام به طور متوسط با چه هزینه‌ای در سنجاق ارائه می‌شود؟
مرکز فروش ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)

این مراکز با خرید مرغوب ترین ایزوگام ها از کارخانه ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند) و در اختیار قرار دادن محصولاتی با قیمت کارخانه ایزوگام در (تهران - کرج - البرز - دماوند)، امر خرید و فروش این محصول را تسهیل می کنند.
ایزوگام در بازار (تهران - کرج - البرز - دماوند) با چه قیمتی ارائه می‌شود؟

خدمات ایزوگام در کدام مناطق (تهران - کرج - البرز - دماوند) ارائه می‌شود؟

 

اجرای ایزوگام قیمت اجرای ایزوگام قیمت اجرای ایزوگام پشت بام نحوه اجرای ایزوگام قرارداد اجرای ایزوگام آیین نامه اجرای ایزوگام قیمت تهیه و اجرای ایزوگام نحوه اجرای ایزوگام سرویس قیمت اجرای ایزوگام شرق روش درست اجرای ایزوگام نحوه اجرای ایزوگام استخر نصب ایزوگام استخر نصب ایزوگام اصفهان نصب ایزوگام اهواز نصب ایزوگام ارومیه نصب ایزوگام اندیشه نصب ایزوگام اردبیل نصب ایزوگام اموزش نصب ایزوگام ارزان اجرای ایزوگام در اصفهان نصب ایزوگام ایزوگام ایزوگام کاری اجرای ایزوگام قیمت نصب ایزوگام بدون داربست نصب ایزوگام بدون داربست در ساری نصب ایزوگام با دستگاه نصب ایزوگام به دیوار نصب ایزوگام با مشعل اجرای ایزوگام پشت بام قیمت اجرای ایزوگام با مصالح اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی نحوه اجرای ایزوگام بام قیمت اجرای ایزوگام بام آموزش نصب ایزوگام آموزش ایزوگام آموزش ایزوگام کاری اجرای پرایمر ایزوگام نصب ایزوگام پشت بام نصب ایزوگام پشم شیشه نمونه قرارداد اجرای ایزوگام پشت بام اجرای ایزوگام تبریز نصب ایزوگام تبریز نصب ایزوگام تهران نصب ایزوگام تهرانپارس اجرای ایزوگام در تهران هزینه اجرای ایزوگام در تهران نصب ایزوگام جنوب تهران جزئیات اجرای ایزوگام خرید و اجرای ایزوگام اجرای ایزوگام در مشهد اجرای ایزوگام در کرج اجرای ایزوگام در رشت اجرای ایزوگام دیوار اجرای ایزوگام در شیراز اجرای ایزوگام در اهواز اجرا ایزوگام در رشت نصب ایزوگام دلیجان اجرای ایزوگام روی فوم بتن اجرای ایزوگام روی موزاییک نصب ایزوگام روی دیوار آجری نصب ایزوگام روی دیوار بدون داربست نصب ایزوگام روی دیوار نصب ایزوگام روی شیروانی نصب ایزوگام روی کاشی نصب ایزوگام روی آسفالت نصب ایزوگام روی سرامیک نصب ایزوگام روی موزاییک اجرای پرایمر زیر ایزوگام نصب ایزوگام سرویس بهداشتی نصب ایزوگام سرویس نصب ایزوگام سیرجان نصب ایزوگام سراپوش نصب ایزوگام سقف نحوه اجرای ایزوگام سقف نکات اجرایی ایزوگام سرویس بهداشتی نمونه قرارداد اجرای ایزوگام ساختمان اجرای ایزوگام شیراز نصب ایزوگام شهرضا نصب ایزوگام شرق تهران نصب ایزوگام شیروانی نصب ایزوگام شهریار نصب ايزوگام شرق روش اجرای ایزوگام نصب صحیح ایزوگام ضوابط اجرای ایزوگام نصب ایزوگام طرح دار طریقه اجرای ایزوگام اجرای عایق ایزوگام عکس اجرای ایزوگام نصب ایزوگام غرب تهران فیلم اجرای ایزوگام نصب ایزوگام قیمت نصب ایزوگام قزوین نصب ایزوگام قم نصب ایزوگام قیرگونی آسفالت قیمت اجرای ایزوگام در اصفهان اجرای ایزوگام کرج اجرای ایزوگام مشهد نصب ایزوگام متری چنده نصب ایزوگام متری چند نصب ایزوگام مازندران مراحل اجرای ایزوگام مناقصه اجرای ایزوگام نصب ایزوگام نقره ای شرق نکات اجرای ایزوگام نصب وفروش ایزوگام نصب و ایزوگام قیمت نصب و اجرای ایزوگام قیمت خرید و اجرای ایزوگام اجرای قیرگونی و ایزوگام هزینه اجرای ایزوگام ایزوگام سرویس بهداشتی

 

 

نصب ایزوگام قیمت نصب ایزوگام نصب ایزوگام در قم فیلم نصب ایزوگام فیلم نصب ایزوگام روی پشت بام فیلم نصب ایزوگام سرویس بهداشتی نصب ایزوگام قیمت نصب ایزوگام قزوین نصب ایزوگام قم نصب ایزوگام قیرگونی آسفالت نصب ایزوگام در قزوین نصب و فروش ایزوگام در تهران نصب ایزوگام در قائمشهر نصب ایزوگام روی ایزوگام قدیمی نصب و قیمت ایزوگام نصب ایزوگام روی کاشی آموزش نصب ایزوگام کف نصب ایزوگام در کرمانشاه نصب ایزوگام در کاشان قیمت نصب ایزوگام در کرج فیلم نصب ایزوگام روی دیوار نصب و فروش ایزوگام نصب ایزوگام روی ورق گالوانیزه نصب ایزوگام در شهرری طریقه نصب ایزوگام سقف نصب ایزوگام شهرضا نصب ایزوگام شیروانی نصب ایزوگام شهریار نصب ايزوگام شرق نصب ایزوگام در شیراز نصب ایزوگام در شهریار قیمت نصب ایزوگام شرق نصب صحیح ایزوگام نصب ایزوگام دلیجان غرب تهران نصب ایزوگام طرح دار طریقه نصب ایزوگام طریقه نصب ایزوگام پشت بام طریقه نصب ایزوگام روی دیوار طریقه نصب ایزوگام کف کولر طریقه نصب ایزوگام استخر طرز نصب ایزوگام عکس نصب ایزوگام کلیپ نصب ایزوگام ایزوگام متری چند نصب ایزوگام سراپوش نصب ایزوگام روی هبلکس فروش و نصب ایزوگام در تهران قیمت خرید و نصب ایزوگام فروش و نصب ایزوگام در اصفهان فروش و نصب ایزوگام در تبریز پخش و نصب ایزوگام فروش و نصب ایزوگام در مشهد قیمت فروش و نصب ایزوگام نصب ایزوگام همدان هزینه نصب ایزوگام در تهران هزینه خرید و نصب ایزوگام هزینه نصب ایزوگام در شیراز قیمت نصب ایزوگام در همدان نصب ایزوگام در یزد قیمت یک رول ایزوگام بدون نصب قیمت ایزوگام درجه یک با نصب قیمت ایزوگام با نصب در یزد قیمت رول 10 متری ایزوگام با نصب قیمت ایزوگام 99 با نصب قیمت و نصب ایزوگام نصب و ایزوگام آموزش نصب گچبری پیش ساخته نصب ایزوگام نقره ای شرق نصب ایزوگام لاهیجان لوازم نصب ایزوگام نصب ایزوگام مازندران نصب ایزوگام در مازندران قیمت نصب ایزوگام متری قیمت نصب ایزوگام مشهد نصب موزاییک نصب مجیسک نحوه نصب ایزوگام نصب وفروش ایزوگام نکات نصب ایزوگام نحوه نصب ایزوگام روی سیمان نحوه نصب ایزوگام پشت بام نرخ نصب ایزوگام نحوه نصب ایزوگام دیوار نحوه نصب ایزوگام روی دیوار نحوه نصب ایزوگام استخر نمایندگی نصب ایزوگام دلیجان در کرج نصب ایزوگام سقف نصب ایزوگام سیرجان ایزوگام آموزش نصب ایزوگام قیمت نصب ایزوگام با مصالح نصب ایزوگام بدون فویل نصب ایزوگام به دیوار نصب ایزوگام بدون داربست در ساری نصب ایزوگام با دستگاه نصب ایزوگام با مشعل نصب ایزوگام پشت بام نصب ایزوگام سرویس بهداشتی نصب ایزوگام روی ایزوگام نصب ایزوگام بر روی ایزوگام آموزش نصب اینستاگرام نصب ایزوگام پشم شیشه قیمت نصب ایزوگام پشت بام نصب ایزوگام روی پشت بام نصب و پخش ایزوگام آموزش نصب ایزوگام روی پشت بام نصب ایزوگام تبریز نصب ایزوگام تهران نصب ایزوگام بدون داربست آموزش نصب اینسکیپ نصب ایزوگام شرق تهران اموزش نصب ایفون فیلم آموزشی نصب ایزوگام قیمت نصب ایزوگام روی دیوار آموزش نصب ایزوگام پشت بام هزینه نصب ایزوگام آموزش نصب ایزوگام دیوار قیمت نصب ایزوگام در سال 1400 طریقه نصب ایزوگام دور لوله بخاری آموزش نصب ایزوگام سرویس بهداشتی نصب ایزوگام اهواز نصب ایزوگام اصفهان نصب ایزوگام اسلامشهر نصب ایزوگام استخر نصب ایزوگام ارومیه نصب ایزوگام اندیشه نصب ایزوگام اردبیل نصب ایزوگام اموزش نصب ایزوگام ارزان نصب اصولی ایزوگام نصب ایزوگام تهرانپارس نصب ایزوگام غرب تهران نصب ایزوگام در تهرانپارس نصب ایزوگام روی شیروانی نصب ایزوگام در مشهد نصب ایزوگام در اصفهان نصب ایزوگام دیوار نصب ایزوگام در کرج نصب ایزوگام در تبریز نصب ایزوگام در هوای سرد ایزوگام ۲۰ نصب ایزوگام روی دیوار نصب ایزوگام روی سرامیک نصب ایزوگام در ارتفاع نصب ایزوگام روی موزاییک نصب ایزوگام روی سقف نصب ایزوگام روی کاهگل نصب ایزوگام روی سیمان سفید نصب ایزوگام روی سیمان نصب ایزوگام در زنجان نصب ایزوگام در زاهدان ایزوگام سرویس بهداشتی نصب ایزوگام دلیجان نصب ایزوگام در زمستان نصب ایزوگام سرویس نصب ایزوگام روی چوب شرکت نصب ایزوگام تهران نصب ایزوگام در غرب تهران ایزوگام کاری پشت بام ایزوگام کاری نصب ایزوگام جنوب تهران جهت نصب ایزوگام نصب ایزوگام متری چنده نصب ایزوگام متری چند قیمت نصب ایزوگام متری چند است نصب ایزوگام در تهران چگونگی نصب ایزوگام نحوه نصب چمن مصنوعی روی ایزوگام ایزوگام متری چند نصب میشود چگونه ایزوگام نصب کنیم چگونه ایزوگام را نصب کنیم خرید و نصب ایزوگام خرید نصب ایزوگام در تهران نصب ایزوگام روی سیمان خیس قیمت نصب ایزوگام در سال 99

سنجاق تمام مناطق و محله‌های (تهران - کرج - البرز - دماوند) را تحت پوشش دارد و درخواست شما را از هرجای (تهران - کرج - البرز - دماوند) به دست ایزوگام کاران می‌رساند. برخی از مناطق زیر پوشش (تهران - کرج - البرز - دماوند):
ایزوگام شمال (تهران - کرج - البرز - دماوند)
ایزوگام جنوب (تهران - کرج - البرز - دماوند)
ایزوگام شرق (تهران - کرج - البرز - دماوند)
ایزوگام غرب (تهران - کرج - البرز - دماوند)
ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند)پارس
ایزوگام پیروزی
ایزوگام سعادت آباد
ایزوگام پونک
ایزوگام نارمک
ایزوگام ستارخان
ایزوگام بلوار فردوس
ایزوگام شهرک غرب
جستجو‌های مرتبط کاربران
ایزوگام با نصب (تهران - کرج - البرز - دماوند)
نصب ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند)
اجرای ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند)
هزینه نصب ایزوگام (تهران - کرج - البرز - دماوند)
ایزوگام و قیرگونی (تهران - کرج - البرز - دماوند)


ادامه مطلب... NEW✚ شرکت نصب ایزوگام در تهران , کرج و دماوند البرز | بروز رسانی شنبه, 13 اسفند 1401

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد قیمت نصب و اجرای ایزوگام ۰۹۱۸۰۸۷۹۰۸۲// سراسر ایران(تهران - کرج - البرز - دماوند) - ajorsofalin.com - اجر سفالین دات کام با کد تخفبف (hash-6696a4265794f) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .